AKTUALIZACJA od 4 czerwca 2020 r .: Ze względu na pandemię COVID-19, termin składania wniosków o przystąpienie do egzaminu we wrześniu 2020 r. został WYDŁUŻONY. OSTATECZNY termin upływa w poniedziałek, 15 czerwca 2020 r. 

Podczas gdy w przeszłości wielokrotnie wysyłaliśmy zawiadomienia do Konsultantów IBCLC podlegających recertyfikacji w drodze przystąpienia do egzaminu, obecnie ze względu na COVID-19, nie jesteśmy w stanie wysłać typowych zawiadomień i przedłużyliśmy termin składania wniosków o przystąpienie do egzaminu w maksymalnym możliwym zakresie.  Dzięki temu Konsultanci IBCLC, którzy muszą odnowić certyfikację w drodze przystąpienia do egzaminu, upewnią się, czy w aktach znajduje się ich prawidłowy adres e-mail, na który będą otrzymywać powiadomienia.  (Prosimy pamiętać, że w ramach zakresu odpowiedzialności zawodowej należy zapewnić aktualne informacje kontaktowe w aktach).  Pozwoli to również osobom, które po raz pierwszy składają wniosek o egzamin IBCLC, na uzupełnienie wymagań kwalifikacyjnych przed złożeniem wniosku.  Należy pamiętać, że poniedziałek, 15 czerwca 2020 r. jest OSTATECZNYM terminem składania wniosków o przystąpienie do egzaminu we wrześniu 2020 r.  Nie przewiduje się wydłużenia terminu składania wniosków. 

Na tej stronie znajdziesz więcej informacji o składaniu wniosku na egzamin po raz pierwszy.   

Poniżej znajdziesz informacje na temat ubiegania się o recertyfikację.   

  • Konsultanci IBCLC muszą przystępować do recertyfikacji w drodze przystąpienia do egzaminu co 10 lat. Osoby, których termin recertyfikacji przypada w 2020 r., muszą teraz przystąpić do egzaminu, jeśli nie zrobiły tego w ostatnim pięcioletnim cyklu.  Termin składania wniosków o przystąpienie do egzaminu we wrześniu 2020 r. upływa w poniedziałek, 15 czerwca 2020 r.  
  • W razie potrzeby, proszę zobaczyć Webinar informacyjny IBLCE, aby uzyskać więcej informacji, dlaczego w tym roku należy przystąpić do recertyfikacji, mimo że w przyszłości nastąpią pewne zmiany w tym procesie. 

Więcej informacji na temat składania wniosku w innych językach IBLCE można znaleźć na stronach przyporządkowanych do danego języka.  

Ważna informacja dla kandydatów zapisanych na egzamin w marcu/kwietniu: nie trzeba ponownie składać wniosku o udział we wrześniowym egzaminie! Pod uwagę będą brane pierwotne zgłoszenia. 

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19