Aktualizacja z 13 grudnia 2022 r.: Rozpoczęło się publikowanie wyników egzaminów z września 2022 r.

(Update as of December 13, 2022: The Release of September 2022 Examination Results Has Begun — Polish)

Ponad 3800 kandydatów z 83 krajów przystąpiło do egzaminu IBCLC we wrześniu 2022 r. IBLCE zaczęło dziś udostępniać wyniki egzaminów kandydatom na ich internetowym koncie zarządzania danymi uwierzytelniającymi.

Publikowanie wyników egzaminów to intensywny proces; dlatego ujawnienie wszystkich wyników badań zajmie około 72 godzin. Wyniki egzaminów muszą być publikowane w segmentach. Oznacza to, że możesz zobaczyć swoje wyniki przed lub po kimś, kogo znasz.

Po opublikowaniu wszystkich wyników IBLCE wyśle do kandydatów wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi dostępu do wyników egzaminu i raportu wyników online. Pamiętaj, że Twój oficjalny wynik będzie na Twoim koncie online.

System zarządzania poświadczeniami online jest dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim. W przypadku wszystkich innych języków IBLCE przetłumaczone instrukcje zostaną przesłane pocztą elektroniczną.

Nowi konsultanci IBCLC i konsultanci recertyfikujący IBCLC będą mieli możliwość weryfikacji ich certyfikacji. Aby dowiedzieć się więcej, przejrzyj e-maila z wynikami egzaminu. Wysłanie certyfikatów i kart identyfikacyjnych pocztą nastąpi po udostępnieniu wyników na Twoim koncie online na początku 2023 roku.

Konsultanci IBCLC, którzy ponownie certyfikowali się przez punkty CERP, będą mogli teraz zweryfikować swój certyfikat w rejestrze publicznym i otrzymają wiadomość e-mail weryfikującą certyfikację do końca roku.

← Powrót do strony zasobów COVID-19