Aktualizacja z 16 grudnia 2020 r .: Aktualizacja dotycząca publikacji wyników egzaminów IBCLC 2020

Ponad 5100 kandydatów z 87 krajów przystąpiło do egzaminu IBCLC we wrześniu 2020 roku. IBLCE z przyjemnością udostępnia w tym roku wyniki egzaminów online kandydatom, w tym raporty wyników i przetłumaczone instrukcje, jak uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem internetowego systemu zarządzania poświadczeniami. Ten proces wymaga czasu i dziękujemy za cierpliwość, gdy zaczynamy publikować wyniki w tym tygodniu.

Udostępnianie wyników egzaminów jest procesem intensywnym; w związku z tym opublikowanie wyników egzaminu zajmie około 72 godzin. (Jest to inny proces ze względu na nowy system zarządzania danymi uwierzytelniającymi online). Proces ten polega na tym, że wyniki będą publikowane w segmentach. Oznacza to, że możesz zobaczyć swoje wyniki przed lub po kimś, kogo znasz.

Po opublikowaniu wszystkich wyników IBLCE wyśle ​​do kandydatów wiadomość e-mail z instrukcjami dostępu do wyników zaliczenia / niezaliczenia oraz raportu wyników online. Pamiętaj, że Twój oficjalny wynik będzie w wersji online spersonalizowanego konta.

System zarządzania poświadczeniami online jest dostępny w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim. W przypadku wszystkich innych języków IBLCE przetłumaczone instrukcje zostaną wysłane pocztą elektroniczną.

Nowi konsultanci IBCLC i ponownie certyfikujący konsultanci IBCLC będą mieli opcje weryfikacji ich certyfikacji. Informacje na temat dostępnych opcji zostaną podane w wiadomości e-mail z powiadomieniem.

Należy pamiętać, że IBLCE zaktualizuje swój rejestr internetowy w styczniu 2021 r.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19