Aktualizacja z 23 grudnia 2021 r.: Nadchodzące święta obchodzone przez IBLCE

(Update as of December 23, 2021: Upcoming IBLCE Observed Holidays — Polish)

Piątek 24 grudnia i piątek 31 grudnia 2021 r. to święta obchodzone przez IBLCE. IBLCE jest otwarte w dniach 27-30 grudnia 2021 r. i od poniedziałku 3 stycznia 2022 r.

W międzyczasie mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą Ci odpowiedzieć na Twoje pytania:

Jeśli zdałeś egzamin z września 2021 r., Twoje wyniki zostały rozpowszechnione za pośrednictwem konta internetowego w dniach 13-15 grudnia 2021 r. Informacje o dostępie do konta i weryfikacji statusu certyfikacji zostały wysłane na adres e-mail zarejestrowany w IBLCE w dniu piątek, 15 grudnia 2021 r. i jest również dostępny w naszej witrynie.

IBCLC, którzy ponownie uzyskali certyfikat CERP w 2021 r., sprawdź adres e-mail, który zarejestrowałeś u nas. IBLCE wysłało Ci e-mailem list potwierdzający status certyfikacji we wtorek, 21 grudnia 2021 r.

Weryfikacje certyfikacji

  • Jeśli jesteś IBCLC i chcesz potwierdzić swój status certyfikacji, zaloguj się na swoje konto internetowe i znajdź swój status w sekcji „Moje dane uwierzytelniające”. Wskazówki, jak uzyskać dostęp do swojego konta, znajdziesz tutaj.
  • Jeśli wymagana jest weryfikacja certyfikacji, należy wiedzieć, że IBLCE wymaga autoryzacji od IBCLC. Jeśli tak, wypełnij i wyślij e-mailem do swojej lokalizacji regionalnej Formularz weryfikacji certyfikacji. Twoja lokalizacja regionalna poda Twój status certyfikacji osobie, którą upoważnisz.

Pracownicy IBLCE będą okresowo monitorować skrzynkę odbiorczą iblce@iblce.org, aby odpowiadać na pilne prośby o weryfikację certyfikacji.

Mamy nadzieję, że Ty i Twoi pozostajecie obecnie bezpieczni i zdrowi.

← Powrót do strony zasobów COVID-19