Aktualizacja z 1 lutego 2022 r.: Certyfikaty z kwietnia 2021 r.

(Update as of February 1, 2022: April 2021 Certificates — Polish)

Wysyłanie certyfikatów IBCLC z kwietnia 2021 r. jest już zakończone. Prawie 1700 certyfikatów zostało wysłanych pocztą i są w drodze do IBCLC na całym świecie!

Pamiętaj, że te certyfikaty są wysyłane pocztą na cały świat, a czas dostawy może się różnić. W minionych latach niektóre certyfikaty dotarły po ponad sześciu tygodniach, nawet bez potencjalnych opóźnień spowodowanych pandemią. Dziękujemy za cierpliwość – certyfikaty już wkrótce!

Jak zauważono w poprzednich aktualizacjach, IBLCE nadal zajmuje się skutkami COVID-19, co wymusiło zmiany w procedurze wysyłania certyfikatu. Doprowadziło to do wydłużenia harmonogramu wysyłania certyfikatów. Teraz, gdy są już dostępne certyfikaty IBCLC z kwietnia 2021 r., zwracamy uwagę na certyfikaty z egzaminu IBCLC z września 2021 r. i recertyfikacji przez CERP. Będziemy nadal publikować aktualizacje dotyczące stanu tych certyfikatów w Centrum zasobów IBLCE COVID-19.

Rozumiemy, że certyfikaty są ważne dla Ciebie jako IBCLC, a IBLCE pilnie pracuje, aby zapewnić je w uznaniu Twoich osiągnięć w zgodzie ze zmienionymi protokołami zdrowotnymi.

← Powrót do strony zasobów COVID-19