Aktualizacja z dnia 18 lutego 2022 r.: Aktualizacja harmonogramu egzaminów marzec/kwiecień 2022 r.

(Update as of February 18, 2022: March/April 2022 Examination Scheduling Update — Polish)

Do tej pory 76% kandydatów, którzy otrzymali upoważnienie, pomyślnie zaplanowało termin egzaminu. Możesz śledzić postępy w planowaniu na marzec/kwiecień 2022 IBCLC Examination Candida Dashboard.

Jeśli otrzymałeś wiadomość e-mail z upoważnieniem do egzaminu, ale nie zaplanowałeś jeszcze wizyty na egzamin, zachęcamy do przejrzenia wiadomości e-mail z upoważnieniem do egzaminu i jak najszybszego zaplanowania egzaminu.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze wiadomości e-mail upoważniającej do egzaminu, pamiętaj, że pracujemy nad wysłaniem jej do wszystkich do końca lutego, aby wszyscy mogli umówić się na spotkanie. Jeśli nie otrzymasz autoryzacji do końca lutego, skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

Przygotowując się do egzaminu, zwróć uwagę na kilka ważnych nadchodzących terminów:

Poproś o anulowanie częściowego lub pełnego zwrotu z powodu nadzwyczajnych okoliczności do 25 lutego 2022 r.
Więcej informacji o opcjach dostępnych w 2022 r. tutaj.

Prześlij wszelkie niezbędne prośby o zmianę nazwy do 11 marca 2022 r.
Twoje imię i nazwisko w aktach IBLCE i nazwisko na dwóch dowodach tożsamości, które przedstawiasz w dniu egzaminu, muszą być zgodne. Jeśli chcesz zmienić swoje imię i nazwisko w aktach IBLCE, aby pasowało do Twoich identyfikatorów, skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która służy Ci w terminie .

Jeśli masz pytanie dotyczące Twojej sytuacji, nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów COVID-19