Aktualizacja z 30 kwietnia 2021 r .: Września 2021 Tablica rozdzielcza kandydatów do egzaminu IBCLC jest już dostępna!

(Update as of April 30, 2021: September 2021 IBCLC Examination Candidate Dashboard Now Available! — Polish)

Pulpit nawigacyjny kandydatów do egzaminu z września 2021, stworzony jako pomocne narzędzie, jest już dostępny! Podobnie jak Dashboard do administrowania egzaminami w kwietniu / maju 2021 r., Wrzesień Dashboard jest zasobem, który pomaga kandydatom na egzamin IBCLC śledzić, na jakim etapie procesu jesteś – od złożenia wniosku do otrzymania wyników!

W ciągu roku IBLCE będzie nadal dodawać przydatne informacje, w tym kluczowe daty i śledzenie postępów w planowaniu. Wstępni kandydaci mogą monitorować, jak blisko są potencjalnego zdobycia IBCLC! Ponadto osoby dokonujące ponownej certyfikacji poprzez badanie mogą również śledzić, na jakim etapie procesu się znajdują.

Pulpit kandydata do egzaminu z września 2021 jest dostępny we wszystkich językach egzaminacyjnych IBCLC! Znajdź go w swoim języku tutaj:

繁体中文Deutsch日本語
Hrvatskiελληνικά한국어
DanskMagyarPolski
NederlandsBahasa IndonesiaPortuguês
EnglishItalianoSlovenščina
FrançaisEspañol

Dostęp do Panelu egzaminacyjnego można również uzyskać bezpośrednio z Centrum zasobów COVID-19. Pulpit nawigacyjny wraz z Centrum zasobów COVID-19 są regularnie aktualizowane. Jeśli masz pytania dotyczące procesu egzaminowania IBCLC, zapoznaj się z tymi zasobami!

← Powrót do strony zasobów dotyczących COVID-19