AKTUALIZACJA na dzień 12 czerwca 2020 r: Sprawdzanie statusu zgłoszenia

Dziękujemy za złożenie zgłoszenia na egzamin we wrześniu 2020 r. lub o ponowną certyfikację przez punkty CERP!  

Odpowiedzi na pytania dotyczące statusu zgłoszenia można znaleźć logując się do nowego internetowego systemu zarządzania kwalifikacjami IBLCE. Proszę postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby uzyskać dostęp do tego zasobu. 

IBLCE rozpocznie wysyłanie wiadomości e-mail do kandydatów przyjętych na egzamin we wrześniu 2020 r. począwszy od połowy czerwca i będzie kontynuować wysyłanie potwierdzeń co tydzień, w miarę przyjmowania kolejnych kandydatów. Należy upewnić się, czy adres e-mail, który znajduje się w Państwa aktach w IBLCE, jest prawidłowy. Poniżej znajdują się również instrukcje dotyczące aktualizacji Państwa adresu e-mail. 


Jak mogę sprawdzić status mojego zgłoszenia na egzamin we wrześniu 2020 r.? 

Status zgłoszenia można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto poprzez internetowy system zarządzania kwalifikacjami IBLCE

Jeśli zgłoszenie nie zostało potwierdzone, na stronie głównej pojawi się powiadomienie z dodatkowymi informacjami. Proszę czekać na wiadomość e-mail od pracowników IBLCE. Mogą być wymagane dodatkowe informacje lub dokumentacja. 

Jeśli powiadomienie nie jest widoczne po zalogowaniu, status zgłoszenia można sprawdzić klikając na „Apply for an Exam” (Zgłoś się na egzamin) na pasku bocznym (na zdjęciu).

Als de status van uw aanvraag “pending results” (in afwachting van resultaten]) of “confirmed” (bevestigd) is, hoeft u verder vooralsnog niets te doen; de IBLCE stuurt u in juli per e-mail informatie over het plannen van uw examenafspraak.


Jak mogę zobaczyć/wydrukować potwierdzenie płatności?  

Dostęp do rachunku można uzyskać po zalogowaniu się na swoje konto poprzez internetowy system zarządzania kwalifikacjami IBLCE.   

Po zalogowaniu się, proszę przejść do „My Purchases” (Moje zakupy). Należy znaleźć płatność, za którą chcemy zobaczyć rachunek i kliknąć „View” (Widok) obok tej płatności. W tym miejscu można również wydrukować kopię tego rachunku.


Jak mogę zaktualizować adres e-mail, który jest podłączony do mojego konta IBLCE?  

Aby zaktualizować swój adres e-mail, należy zalogować się do nowego internetowego systemu zarządzania kwalifikacjami IBLCE za pomocą adresu e-mail, który został zarejestrowany w IBLCE. 

Po zalogowaniu, w prawym górnym rogu ekranu będzie widoczny adres e-mail. Należy na niego kliknąć, aby wyświetlić menu rozwijane. Następnie należy wybrać „Profile” (Profil), a następnie „Update Profile” (Aktualizuj profil). Teraz można zmienić swój adres e-mail na taki, na który będą wysyłane wiadomości e-mail z IBLCE. 

Jeśli posiadasz już konto, prosimy nie zakładać nowego! Informacje na temat odzyskiwania hasła do konta można znaleźć tutaj


* Uwaga: Jeżeli kandydat dokonał zgłoszenia w języku innym niż angielski, hiszpański lub niemiecki, może wystąpić pewne opóźnienie między momentem złożenia zgłoszenia a jego pojawieniem się w internetowym systemie zarządzania kwalifikacjami. Bardzo dziękujemy za cierpliwość! 

W przypadku trudności z wykonaniem któregokolwiek z powyższych kroków, prosimy o kontakt z oddziałem IBLCE, który obsługuje twój region

Centrum zasobów na temat COVID-19 IBLCE 2020