AKTUALIZACJA na dzień 30 lipca 2021 r.: Aktualizacja harmonogramu egzaminów z września 2021 r.

(UPDATE as of July 30, 2021: September 2021 Examination Scheduling Update — Polish)

Rozpoczęło się planowanie niektórych kandydatów na egzamin IBCLC we wrześniu 2021 r. IBLCE nadal regularnie wysyła e-maile z upoważnieniami do egzaminów w lipcu i sierpniu do pozostałych zatwierdzonych wrześniowych kandydatów.

Jako globalna organizacja obsługująca w tym roku ponad 5000 kandydatów egzaminacyjnych w 17 językach, IBLCE zazwyczaj wysyła te e-maile do kandydatów przez kilka tygodni, aw tym roku proces jest taki sam. Dziękujemy za informację, że nie możesz umówić się na wizytę egzaminacyjną przed otrzymaniem tej wiadomości, ponieważ dostawca testów nie będzie mógł umówić się na wizytę bez tych informacji.

Do tej pory 67% kandydatów, którzy otrzymali upoważnienie, pomyślnie zaplanowało termin egzaminu. Postęp planowania możesz śledzić na Panelu kandydatów do egzaminu IBCLC we wrześniu 2021.

Nie wszystkie lokalizacje testowe są dostępne do planowania. Jeśli jesteś obsługiwany przez „witrynę wyskakującą”, możesz dowiedzieć się więcej o jej stanie w harmonogramie tutaj. Nie otrzymasz autoryzacji, dopóki Twoja witryna nie zostanie otwarta do planowania.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze wiadomości e-mail upoważniającej do egzaminu, pamiętaj, że pracujemy nad wysłaniem jej do wszystkich, aby wszyscy mogli umówić się na spotkanie.

Jeśli masz pytania dotyczące harmonogramu lub egzaminu, Centrum zasobów COVID-19 jest miejsce, do którego należy się udać! Zalecamy najpierw sprawdzić tam – zwłaszcza stronę najczęściej zadawanych pytań na temat COVID-19, aby sprawdzić, czy na Twoje pytanie już udzielono odpowiedzi.

Jeśli masz pytanie, które jest bardzo specyficzne dla Twojej sytuacji, nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów dotyczących COVID-19