Aktualizacja z dnia 8 lipca 2022 r.: Ostateczna aktualizacja certyfikatu 2021 r.

(Update as of July 8, 2022: Final 2021 Certificate Update — Polish)

Wysyłka z września 2021 r. dotycząca badania IBCLC i ponownej certyfikacji za pomocą certyfikatów CERP jest już zakończona. Ponad 6000 certyfikatów zostało wysłanych pocztą i jest w drodze do IBCLC na całym świecie!

Pamiętaj, że te certyfikaty są wysyłane pocztą na cały świat, a czas dostawy może się różnić. W minionych latach niektóre certyfikaty dotarły po ponad sześciu tygodniach, nawet bez potencjalnych opóźnień spowodowanych pandemią. Dziękujemy za cierpliwość – certyfikaty już wkrótce!

Jak zauważono w poprzednich aktualizacjach, IBLCE nadal zajmuje się skutkami COVID-19, ponieważ a także kwestie związane z łańcuchem dostaw, które wymusiły zmiany w procedurze wysyłania certyfikatów i doprowadziły do ​​wydłużenia harmonogramu wysyłania certyfikatów. Teraz, gdy ostateczne certyfikaty IBCLC 2021 są już w poście, zwrócimy naszą uwagę na certyfikaty z egzaminu IBCLC z marca/kwietnia 2022. Będziemy nadal publikować aktualizacje dotyczące statusu tych certyfikatów w Centrum zasobów IBLCE COVID-19. Kandydaci, którzy zdali egzamin z marca/kwietnia 2022 r., mogą znaleźć inne metody weryfikacji swojej certyfikacji lub ponownej certyfikacji tutaj.

Rozumiemy, że certyfikaty są ważne dla Ciebie jako IBCLC, a IBLCE dokłada wszelkich starań, aby zapewnić je w uznaniu Twoich osiągnięć tak szybko, jak to możliwe w tym czasie zakłóceń.

← Powrót do strony zasobów COVID-19