Aktualizacja z 13 sierpnia 2021 r.: Aktualizacja harmonogramu egzaminów we wrześniu 2021 r.

(Update as of August 13, 2021: September 2021 Examination Scheduling Update — Polish)

Planowanie jest w toku dla większości kandydatów na egzamin IBCLC we wrześniu 2021 r. IBLCE nadal regularnie wysyła e-maile z upoważnieniami do egzaminów przez cały sierpień do pozostałych zatwierdzonych wrześniowych kandydatów.

Do tej pory 81% kandydatów, którzy otrzymali upoważnienie, pomyślnie zaplanowało termin egzaminu. Postęp planowania możesz śledzić na Panelu kandydatów do egzaminu IBCLC we wrześniu 2021.

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś wiadomości e-mail z upoważnieniem do egzaminu, pamiętaj, że pracujemy nad wysłaniem jej do wszystkich, aby wszyscy mogli umówić się na wizytę.Dziękujemy za uwagę, że nie możesz umówić się na wizytę egzaminacyjną przed otrzymaniem wiadomości e-mail z upoważnieniem do egzaminu, ponieważ dostawca testów nie będzie mógł umówić się na wizytę bez tych informacji.

Przygotowując się do egzaminu, zwróć uwagę na kilka ważnych nadchodzących terminów:

Prześlij wszelkie niezbędne prośby o zmianę nazwiska do 27 sierpnia 2021 r.
Twoje imię i nazwisko w aktach IBLCE oraz imię i nazwisko na dwóch dowodach tożsamości, które przedstawiasz w dniu egzaminu, muszą być zgodne . Jeśli musisz zmienić swoje imię i nazwisko w pliku w IBLCE, aby pasowało do identyfikatorów, skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, który służy Ci w terminie.

Poproś o anulowanie częściowego lub pełnego zwrotu z powodu nadzwyczajnych okoliczności do 1 września 2021 r.
Dowiedz się więcej o opcjach dostępnych w 2021 r.tutaj.

Jeśli masz pytanie dotyczące Twojej sytuacji, nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19