Aktualizacja z dnia 27 sierpnia 2021 r.: Aktualizacja harmonogramu egzaminów we wrześniu 2021 r.

(Update as of August 27, 2021: September 2021 Examination Scheduling Update — Polish)

Do tej pory 90% kandydatów, którzy otrzymali upoważnienie, pomyślnie zaplanowało termin egzaminu. Możesz śledzić postępy w planowaniu na panelu kandydatów do egzaminu IBCLC we wrześniu 2021.

Pozostaje to jednak bardzo dynamiczne środowisko, które nadal stwarza wyzwania w zakresie planowania ze względu na wpływ pandemii. IBLCE intensywnie współpracuje z zewnętrznym dostawcą testów, aby jak najefektywniej obsadzić pozostałych kandydatów. Ponadto, gdy zbliżamy się do okna egzaminacyjnego, dodatkowe zamknięcia z powodu COVID-19 mogą wpłynąć na niektórych kandydatów. IBLCE opracowała opcje, które pomogą kandydatom radzić sobie z tymi wyzwaniami. Informacje o tych opcjach znajdziesz poniżej.

Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze wizyty na egzamin, zachęcamy do przejrzenia wiadomości e-mail upoważniającej do egzaminu i podjęcia próby jak najszybszego zaplanowania egzaminu.

W przypadku kandydatów z przerwą na karmienie piersią dostawca testów pracuje nad zaplanowaniem pozostałych spotkań i wskazał, że pozostali kandydaci usłyszą o spotkaniu w ciągu najbliższych kilku dni roboczych.

Egzamin IBCLC 2021 Opcje finansowe kandydata do wycofania/anulowania terminu egzaminu

Poproś o anulowanie częściowego lub pełnego zwrotu z powodu nadzwyczajnych okoliczności do środy 1 września 2021 r.
Dowiedz się więcej o opcjach w 2021 r. tutaj.

Poproś o odroczenie jednego z kolejnych dwóch egzaminów do 24 października 2021 r.
Dowiedz się więcej o opcjach odroczenia z udokumentowanymi nadzwyczajnymi okolicznościami, w tym z prośbą o odroczenie o rok w celu ponownej certyfikacji IBCLC, tutaj.

Jeśli masz pytanie dotyczące Twojej sytuacji, nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów dotyczących COVID-19