AKTUALIZACJA z dnia 7 sierpnia 2020 r .: Kontynuacja planowania egzaminów

Wielu kandydatów otrzymało teraz e-mail z upoważnieniem do egzaminu. IBLCE kontynuuje proces rozpowszechniania wiadomości e-mail upoważniających do przeprowadzenia egzaminu i będzie to robić w najbliższych dniach. Dziękujemy za cierpliwość, kiedy nad tym pracujemy.

Od naszego dostawcy testów, firmy Prometric, dowiedzieliśmy się, że od 5 sierpnia 2020 r. Miejsca są dostępne w większości ośrodków egzaminacyjnych. Po otrzymaniu wiadomości e-mail autoryzacyjnej skontaktuj się z firmą Prometric, aby zarezerwować termin badania.

W tym roku pojawiło się wiele nowych kwestii związanych z przystąpieniem do egzaminu IBCLC. Tutaj możesz przejrzeć dostępne opcje, które mogą obejmować: przystąpienie do egzaminu w centrum egzaminacyjnym, przystąpienie do egzaminu za pośrednictwem zdalnego przetwarzania na żywo (LRP) w języku angielskim lub odroczenie egzaminu w 2021 r.

Jeśli przystąpienie do egzaminu w tym roku lub odroczenie na następny rok nie jest dla Ciebie właściwą opcją, możesz rozważyć jego wycofanie. Termin otrzymania pełnego lub częściowego zwrotu pieniędzy to sobota 15 sierpnia 2020 r. Przegląd opcji finansowych na rok 2020, w tym obaw związanych z COVID-19, można znaleźć tutaj.

W przypadku pytań lub konieczności odroczenia / wycofania się z tegorocznego egzaminu prosimy o kontakt z placówką IBLCE, która obsługuje Państwa.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ nie możemy odpowiadać na indywidualne pytania dotyczące wiadomości e-mail z upoważnieniem do egzaminu lub dostępności miejsc na platformach mediów społecznościowych IBLCE.

← Wróć do Centrum zasobów COVID-19