Aktualizacja z 25 września 2020 r : Wiadomość od zespołu IBLCE w ostatnim dniu egzaminu z września 2020 r

Biorąc pod uwagę wpływ COVID-19 na ośrodki testowe na całym świecie, egzamin IBCLC z września 2020 r. Nie był typowym egzaminem. W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zapytań, ponieważ wszyscy pracowaliśmy nad zamknięciem centrum egzaminacyjnego, nowym trybem egzaminowania i wieloma innymi sprawami, które zmieniły się w ciągu ostatniego roku. Dziękujemy za elastyczność i cierpliwość podczas poruszania się po tych zmianach.

Jeżeli zdawałeś egzamin w tym roku, to prosimy o wypełnienie ankiety po egzaminie w Twojej skrzynce odbiorczej – która przyjdzie do Ciebie tydzień lub dwa po przystąpieniu do egzaminu. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka chwil, a Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jeśli odłożyłeś egzamin w 2021 r., Wkrótce ogłosimy aplikacje i okna egzaminacyjne na przyszły rok. Śledź nas w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) lub sprawdź Centrum zasobów COVID-19, aby uzyskać aktualne informacje na temat terminów i nowych wymagań kwalifikacyjnych dla kandydatów w 2021 roku.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że na całym świecie istnieją IBCLC, które zapewniają wsparcie rodzinom karmiącym piersią – teraz bardziej niż kiedykolwiek. Dziękuję za tę niezbędną pracę, którą wykonujesz i za Twoje zaangażowanie w zdobywanie referencji IBCLC, szczególnie w tych trudnych czasach.

Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy tu dla Ciebie! Skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która służy Ci pomocą, aby uzyskać pomoc.

Z najlepszymi życzeniami,
Zespół IBLCE

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19