AKTUALIZACJA na dzień 1 lipca 2020 r.: 2020 Wyznaczanie terminu egzaminu w nadchodzących tygodniach

Zgodnie z informacjami przekazanymi kandydatom w dniu 28 maja 2020 r. podczas Webinaru informacyjnego IBLCE, kandydaci na egzaminy IBCLC w 2020 r. będą mogli w najbliższych tygodniach zaplanować termin egzaminu. 

IBLCE w pierwszej kolejności prześle wiadomości e-mail potwierdzające zakwalifikowanie się na egzamin do kandydatów na egzamin przełożony z marca/kwietnia 2020 r. Ze względu na konieczność przesunięcia egzaminów z marca/kwietnia, kandydaci pierwotnie zakwalifikowani na egzamin w marcu/kwietniu będą mogli zaplanować egzamin w pierwszej kolejności. Wkrótce potem wiadomość e-mail potwierdzająca zakwalifikowanie się na egzamin zostanie wysłana do kandydatów zakwalifikowanych na egzamin we wrześniu 2020.

Proszę pamiętać, że te wiadomości e-mail będą rozsyłane przez okres kilku tygodni w lipcu i sierpniu. Jeśli nie otrzymają Państwo wiadomości od nas, a z innych źródeł uzyskacie informacje, że inne osoby takie wiadomości otrzymały,  prosimy, aby nie kontaktować się od razu z IBLCE – Państwa wiadomość z pewnością nadejdzie.  

Jak już wcześniej informowaliśmy, prosimy nie kontaktować się dostawcą usług egzaminacyjnych, dopóki nie otrzymają Państwo wiadomości e-mail od IBLCE potwierdzającej zakwalifikowanie się na egzamin. Skontaktowanie się z dostawcą usług egzaminacyjnych przed otrzymaniem wiadomości e-mail potwierdzającej zakwalifikowanie się na egzamin może spowodować zamieszanie w wyznaczaniu terminu egzaminu i spowodować trudności.

IBLCE będzie regularnie aktualizować Centrum zasobów na temat COVID-19, gdy tylko wiadomości e-mail zaczną być rozsyłane do kandydatów. Prosimy o regularne sprawdzanie wiadomości na stronie.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19