AKTUALIZACJA na dzień 24 lipca 2020 r: Aktualizacja terminów

Wielu kandydatów na egzamin w marcu/kwietniu otrzymało już wiadomość e-mail potwierdzającą zakwalifikowanie się na egzamin. Kandydaci ci zaczęli planować swoje egzaminy z zewnętrznym dostawcą usług egzaminacyjnych IBLCE, firmą Prometric.

W lipcu i sierpniu IBLCE nadal regularnie wysyła wiadomości e-mail potwierdzające zakwalifikowanie się na egzamin do pozostałych kandydatów na egzamin w marcu/kwietniu, a w nadchodzących tygodniach do kandydatów na egzamin we wrześniu.  Jako globalna organizacja obsługująca w tym roku ponad 6000 kandydatów na egzamin organizowany w 17 językach, IBLCE zazwyczaj wysyła te wiadomości e-mail do kandydatów w ciągu kilku tygodni, a w tym roku proces ten jest taki sam.

Informujemy kandydatów, którzy jeszcze nie otrzymali wiadomości e-mail potwierdzającej zakwalifikowanie się na egzamin, że pracujemy nad wysłaniem wiadomości do wszystkich kandydatów, aby mogli wyznaczyć termin egzaminu.

W przypadku pytań dotyczących planowania terminu egzaminu lub samego egzaminu, należy zapoznać się z informacjami w Centrum zasobów na temat COVID-19! Polecamy sprawdzić, czy w Najczęściej zadawanych pytaniach na temat COVID-19 została już udzielona odpowiedź na Twoje pytanie!

W przypadku pytań odnoszących się do konkretnej sytuacji, nasz dział obsługi klienta chętnie udzieli odpowiedzi. Prosimy o kontakt z obsługującym Państwa oddziałem IBLCE.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19