Aktualizacja z 22 czerwca 2022 r.: Rozpoczęło się publikowanie wyników egzaminów z marca/kwietnia 2022 r.

(Update as of June 22, 2022: The Release of March/April 2022 Examination Results Has Begun — Polish)

Ponad 1500 kandydatów z około 50 krajów przystąpiło do egzaminu IBCLC w marcu/kwietniu 2022 roku. IBLCE zaczęło dziś udostępniać wyniki egzaminów kandydatom na ich internetowym koncie zarządzania poświadczeniami.

Ujawnianie wyników egzaminu to intensywny proces; dlatego opublikowanie wszystkich wyników badania zajmie około 72 godzin. Wyniki badań muszą być publikowane w segmentach. Oznacza to, że możesz zobaczyć swoje wyniki przed lub po kimś, kogo znasz.

Uwaga: niektóre części systemu zarządzania poświadczeniami online muszą być wyłączone, aby opublikować wyniki egzaminów. Może to dotyczyć wszystkich IBCLC, w tym tych, które nie przystąpiły do ​​egzaminu IBCLC z marca/kwietnia 2022 r.

Dla IBCLC Recertyfikacja przez CERP w 2022: Wnioski o ponowną certyfikacje przez CERP są tymczasowo niedostępne.

Wnioski o ponowną certyfikacje przez CERP w językach innych niż angielski, niemiecki i hiszpański pozostaną dostępne na swojej stronie językowej.

Przypominamy, że termin ponownej certyfikacji przez punkty CERP upływa 30 września 2022 r.

Jeśli złożyłeś już wniosek o ponowną certyfikację przez punkty CERP, tymczasowo nie będziesz mógł sprawdzić o statusie Twojego wniosku.

W przypadku wszystkich IBCLC: Tymczasowo nie będziesz w stanie sprawdzić swojego statusu poświadczeń w internetowym systemie zarządzania poświadczeniami.

Nadal możesz sprawdź stan swoich poświadczeń w naszym Rejestrze publicznym online. Skontaktuj się ze swoją regionalną lokalizacją IBLCE, jeśli potrzebujesz pomocy w sprawdzeniu swoich poświadczeń lub ponownej certyfikacji według statusu wniosku CERP.

Dostęp do wszystkich części systemu zarządzania poświadczeniami online zostanie przywrócony po zakończeniu publikacji wyników egzaminu. Będziemy udostępniać informacje tutaj i w mediach społecznościowych, gdy wszystko będzie ponownie dostępne.

Po ogłoszeniu wszystkich wyników, IBLCE wyśle ​​do kandydatów wiadomość e-mail z instrukcjami dostępu do wyników egzaminów i raportu wyników online. Pamiętaj, że Twój oficjalny wynik będzie dostępny w wersji online Twojego konta osobistego.

Nowi IBCLC i recertyfikujący IBCLC będą mieli możliwość weryfikacji swojej certyfikacji. Informacje o opcjach zostaną podane w wiadomości e-mail z powiadomieniem. Certyfikaty i dowody tożsamości zostaną wysłane pocztą po opublikowaniu wyników na Twoim koncie online przed końcem roku. Należy pamiętać, że IBLCE zaktualizuje swój rejestr online do końca sierpnia 2022 r.

← Powrót do strony zasobów COVID-19