Aktualizacja z dnia 15 lipca 2022 r.: Kolejne kroki dla kandydatów do egzaminu IBCLC we wrześniu 2022 r.

(Update as of July 15, 2022: Next Steps for September 2022 IBCLC Examination Candidates — Polish)

Jeśli złożyłeś wniosek o przystąpienie do egzaminu IBCLC we wrześniu 2022 r., dziękujemy za zaangażowanie w profesjonalną opiekę laktacyjną!

Po przesłaniu zgłoszenia możesz się zastanawiać, co będzie dalej. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o tym procesie – i okresowo sprawdzaj Panel kandydatów do egzaminu IBCLC we wrześniu 2022, aby śledzić, gdzie jesteśmy w tym procesie.

Obecnie IBLCE sprawdza aplikacje. W tym roku otrzymaliśmy ponad 4000 wniosków, a rozpatrzenie wszystkich wniosków przez IBLCE zajmuje 1-2 miesiące po ostatecznym terminie składania wniosków. Możesz sprawdzić swoje konto online, aby poznać stan swojej aplikacji.

* Uwaga: jeśli złożyłeś podanie w języku innym niż angielski, hiszpański lub niemiecki, może upłynąć trochę czasu między przesłaniem wniosku a jego pojawieniem się w internetowym systemie zarządzania poświadczeniami. Dziękujemy za cierpliwość!

Nie można jeszcze zaplanować egzaminu IBCLC we wrześniu 2022 r. IBLCE przewiduje rozpoczęcie wysyłania wiadomości e-mail z upoważnieniami do egzaminu na egzamin IBCLC we wrześniu 2022 r. w tym miesiącu, zaczynając od kandydatów zatwierdzonych do przerw na karmienie piersią. Po otrzymaniu e-maila autoryzacyjnego możesz zaplanować egzamin w oknie egzaminacyjnym: 14-23 września 2022 r.

Zaglądaj regularnie do tablicy rozdzielczej kandydatów do egzaminu IBCLC z września 2022 r., aby dowiedzieć się więcej!

W międzyczasie możesz skorzystać z narzędzia do lokalizacji centrum egzaminacyjnego firmy Prometric, aby wyświetlić informacje o istniejące ośrodki badawcze. Możesz wprowadzić preferowaną lokalizację i zakres dat egzaminów podanych powyżej.

Pamiętaj, że ani IBLCE, ani Prometric nie mogą zagwarantować dostępności spotkań w preferowanej lokalizacji. Pokazane lokalizacje również mogą ulec zmianie, dlatego zachęcamy do ponownego sprawdzenia podczas planowania egzaminu. Ponadto bardzo ważne jest przejrzenie tej listy ośrodków testowych, które mają określone wymagania związane z COVID-19.

Jeśli masz pytanie dotyczące Twojej sytuacji, możesz skontaktować się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów COVID-19