Aktualizacja z 19 lipca 2021 r.: kwiecień/maj 2021 r. Wyniki egzaminów będą dostępne online w tym miesiącu

(Update as of July 19, 2021: April/May 2021 Examination Results Will Be Available Online This Month — Polish)

Jak ogłoszono, wyniki egzaminów IBCLC z kwietnia/maja 2021 r. zostaną udostępnione online w lipcu.

IBLCE dostarczy wyniki zaliczenia/niezaliczenia i raport wyników na Twoim koncie zarządzania danymi uwierzytelniającymi online.

Gdy przygotowujemy się do publikacji wyników egzaminu, możesz zauważyć zmiany na swoim koncie online. Przez kilka dni możesz zobaczyć komunikat, że wyniki Twoich badań nie zostały jeszcze opublikowane. Sprawdź witrynę IBLCE i poszukaj wiadomości e-mail od nas w ciągu najbliższych kilku tygodni z informacją, że wyniki zostały w pełni opublikowane i gotowe na Twoim koncie.

Dziękuję bardzo za cierpliwość. Wiemy, że nie możesz się doczekać swoich wyników! Z przyjemnością oferujemy te wyniki za pośrednictwem rozwiązania online i podamy więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach.

Jak udostępniono w cotygodniowej aktualizacji w marcu 2021 r., ze względu na logistykę dostarczania pocztą certyfikatów podczas pandemii, wysyłanie certyfikatów IBCLC pocztą jest opóźnione. IBLCE wyśle ​​pocztą certyfikaty IBCLC i karty identyfikacyjne zdanym kandydatom na egzamin IBCLC w kwietniu/maju 2021 r. W nadchodzących miesiącach.

Uwaga: Niektóre elementy zarządzania poświadczeniami online system musi być wyłączony, aby opublikować wyniki badań. Może to dotyczyć wszystkich IBCLC, w tym tych, które nie przystąpiły do ​​egzaminu IBCLC z kwietnia/maja 2021 r.

Dla IBCLC Ponowna certyfikacja przez CERP w 2021 r.: Wnioski o recertyfikację przez CERP są tymczasowo niedostępne.

Wnioski o ponowną certyfikację przez punkty CERP w językach innych niż angielski, niemiecki i hiszpański pozostaną dostępne na Twojej stronie językowej.

Przypominamy, że ostateczny termin ponownej certyfikacji przez punkty CERP upływa 30 września 2021 r.

Jeśli złożyłeś już wniosek o recertyfikację przez punkty CERP, tymczasowo nie będziesz mógł sprawdzić statusu swojego wniosku.

W przypadku wszystkich IBCLC: tymczasowo nie możesz sprawdzić swojego statusu poświadczeń w internetowym systemie zarządzania poświadczeniami.

Nadal możesz sprawdzić swój status poświadczeń w naszym Rejestr publiczny. Skontaktuj się ze swoją regionalną lokalizacją IBLCE, jeśli potrzebujesz pomocy w sprawdzeniu swoich poświadczeń lub ponownej certyfikacji według statusu wniosku CERP.

Dostęp do wszystkich części systemu zarządzania poświadczeniami online zostanie przywrócony po zakończeniu publikacji wyników egzaminu. Będziemy udostępniać informacje tutaj i w mediach społecznościowych, gdy wszystko będzie ponownie dostępne.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19