AKTUALIZACJA na dzień 26 lipca 2021 r.: Aktualizacja certyfikatów

(UPDATE as of July 26, 2021: Certificates Update — Polish)

Gratulacje dla nowych IBCLC oraz tych, którzy ponownie certyfikowani! Po opóźnieniach związanych z logistyką dostarczania certyfikatów pocztą podczas pandemii trwają przygotowania do wysłania certyfikatów i dowodów tożsamości w pierwszej kolejności kandydatom, którzy uzyskali certyfikat lub recertyfikację w 2020. Przepraszamy za opóźnienie spowodowane tymi nadzwyczajnymi okolicznościami.

IBLCE przygotowuje się do wysłania postu z certyfikatami 2020 pod koniec sierpnia.

Kwiecień/maj 2021 r. Kandydaci na egzamin IBCLC otrzymali wiadomość e-mail z instrukcjami dostępu do swoich wyników w systemie zarządzania poświadczeniami online 23 lipca 2021 r. Certyfikaty z kwietnia/maja 2021 r. zostaną wysłane w nadchodzących miesiącach, po zakończeniu wysyłki certyfikatów 2020. Dziękujemy za cierpliwość, wiemy, że jesteś bardzo dumny ze swojego ogromnego osiągnięcia i pilnie pracujemy nad rozpowszechnianiem certyfikatów w kolejności, w jakiej zostały zdobyte.

Podczas gdy przygotowania do certyfikatów wciąż trwają, IBLCE zapewnia różne opcje weryfikacji certyfikacji. Tak jak zrobiliśmy to w przypadku IBCLC w 2020 r., opcje te będą dostępne dla nowych i ponownie certyfikowanych IBCLC w 2021 r.

Przypominamy, że następujące opcje weryfikacji certyfikacji:

  1. Zalogowanie się na swoje konto online w systemie zarządzania poświadczeniami i wykonując te czynności, aby sprawdzić swój stan certyfikacji.
  2. Przesyłanie Prośba o weryfikację certyfikacji do lokalizacji IBLCE, która Cię obsługuje. Musisz przesłać wniosek w imieniu swojego pracodawcy lub innej osoby, która wymaga weryfikacji.
  3. Sprawdzenie IBLCE rejestr online, aby zweryfikować status certyfikacji IBCLC. Rejestr zostanie zaktualizowany o wyniki badania z kwietnia/maja 2021 r. do końca sierpnia lub na początku września.
  4. Skontaktuj się z Lokalizacja IBLCE na list weryfikujący Twój status certyfikacji IBCLC, który można przekazać stronom trzecim.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojej sytuacji, skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

Gratulujemy osiągnięcia!

← Powrót do strony zasobów COVID-19