Aktualizacja z dnia 12 sierpnia 2022 r.: Aktualizacja harmonogramu egzaminów we wrześniu 2022 r.

(Update as of August 12, 2022: September 2022 Examination Scheduling Update — Polish)

Planowanie jest w toku dla większości kandydatów na egzamin IBCLC we wrześniu 2022 roku. IBLCE nadal regularnie wysyła e-maile upoważniające do egzaminów przez cały sierpień do pozostałych zatwierdzonych wrześniowych kandydatów.

Do tej pory 86% kandydatów, którzy otrzymali upoważnienie, pomyślnie zaplanowało termin egzaminu. Postęp planowania możesz śledzić na Tablica rozdzielcza kandydatów do egzaminu IBCLC we wrześniu 2022.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze wiadomości e-mail upoważniającej do egzaminu, zalecamy sprawdzenie folderu ze spamem lub śmieciami. Dziękujemy za informację, że nie możesz umówić się na wizytę egzaminacyjną przed otrzymaniem wiadomości e-mail upoważniającej do egzaminu, ponieważ dostawca testów nie będzie mógł umówić się na wizytę bez tych informacji.

Przygotowując się do egzaminu, zwróć uwagę na kilka ważnych nadchodzących terminów:

Poproś o anulowanie częściowego lub pełnego zwrotu z powodu nadzwyczajnych okoliczności do 19 sierpnia 2022 r.
Dowiedz się więcej o opcjach dostępnych w 2022 r. tutaj.

Prześlij wszelkie niezbędne prośby o zmianę nazwiska do 2 września 2022 r.
Twoje imię i nazwisko w aktach IBLCE oraz imię i nazwisko na dwóch dowodach tożsamości, które przedstawisz w dniu egzaminu, muszą być zgodne . Jeśli musisz zmienić swoje imię i nazwisko w pliku w IBLCE, aby pasowało do identyfikatorów, skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, który służy Ci w terminie.

Jeśli masz pytanie dotyczące Twojej sytuacji, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów COVID-19