Aktualizacja z 3 września 2021 r.: Zaktualizowany rejestr IBCLC jest już dostępny

(Update as of September 3, 2021: Updated IBCLC Registry Now Available — Polish)

IBLCE Rejestr publiczny został zaktualizowany, aby uwzględnić aktualizacje certyfikacji z zarządzania egzaminami IBCLC z kwietnia/maja 2021 r. i recertyfikację przez CERPs od 1 sierpnia 2021.

Dla IBCLC, którzy muszą zweryfikować swoją certyfikację u swojego pracodawcy lub innych interesariuszy, którzy chcą zweryfikować tych, którzy są IBCLC, zachęcamy do korzystania z tego zasobu. Dostarczenie swojemu pracodawcy linku i numeru poświadczenia (L-#) pozwoli mu samodzielnie zweryfikować Twój certyfikat. Możesz również wydrukować stronę do przesłania.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu numeru poświadczenia? Dowiedz się więcej o dostępie do konta w internetowym systemie zarządzania poświadczeniami IBLCE tutaj.


Przypominamy, że oto inne dostępne obecnie metody weryfikacji certyfikacji:

  • Zaloguj się do internetowego systemu zarządzania poświadczeniami IBLCE i wyświetl/wydrukuj swój status certyfikacji w zakładce „Moje poświadczenia”. Dowiedz się więcej tutaj.
  • Prześlij weryfikacja certyfikatu w imieniu pracodawcy lub innej osoby, która potrzebuje weryfikacji Twojego certyfikatu.
  • Skontaktuj się ze swoją lokalizacją IBLCE, aby otrzymać list potwierdzający status certyfikatu, który mogą być udostępniane stronom trzecim.

Jak niedawno ogłoszono, IBLCE pracuje nad wysyłaniem certyfikatów i dowodów tożsamości do nowych i ponownie certyfikowanych IBCLC od 2020 roku na zasadzie przyrostowej. Certyfikaty dla kandydatów na egzamin IBCLC z kwietnia/maja 2021 r.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować się z regionalną lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów COVID-19