Aktualizacja z 28 stycznia 2021 r: Zaktualizowany rejestr IBCLC jest już dostępny

Update as of January 28, 2021: Updated IBCLC registry now available (Polish)

Rejestr publiczny IBLCE został zaktualizowany w celu uwzględnienia aktualizacji certyfikacji z egzaminu IBCLC 2020 i ponownej certyfikacji przez CERP.

Oprócz aktualizacji opartych na certyfikatach / ponownych certyfikatach z 2020 r., IBLCE przeszedł również na nowy system. Rejestr jest teraz połączony z systemem zarządzania danymi uwierzytelniającymi online IBLCE. Oznacza to, że zmiany w Twoim imieniu i nazwisku, certyfikacie itp. Zostaną odzwierciedlone w ciągu 24 godzin – ważne ulepszenie z naszego starego rejestru, który można było zaktualizować dopiero po administracjach egzaminów.

Zachęcamy do skorzystania z tego zasobu dla konsultantów IBCLC, którzy muszą zweryfikować swoją certyfikację u swojego pracodawcy lub innych interesariuszy. Udostępnienie pracodawcy linku i numeru poświadczenia (L- #) pozwoli mu samodzielnie zweryfikować Twoją certyfikację. Możesz także wydrukować stronę do przesłania.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu numeru poświadczenia? Dowiedz się więcej o dostępie do konta w internetowym systemie zarządzania danymi uwierzytelniającymi IBLCE tutaj.


Przypominamy, że obecnie dostępne są inne metody weryfikacji certyfikatu:

  • Zaloguj się do internetowego systemu zarządzania danymi uwierzytelniającymi IBLCE i wyświetl / wydrukuj status certyfikacji na karcie „Moje poświadczenia”. Dowiedz się więcej tutaj.
  • Prześlij formularz weryfikacji certyfikatu w imieniu swojego pracodawcy lub kogokolwiek, kto potrzebuje weryfikacji Twojego certyfikatu.
  • Konsultanci IBCLC, którzy ponownie certyfikowali się przez CERP, otrzymali również oficjalną wiadomość e-mail, która może posłużyć do weryfikacji ich certyfikacji.

IBLCE zidentyfikował potencjalne opcje certyfikatu cyfrowego. Dla tych, którzy certyfikowali lub recertyfikowali w 2020 r., Opcja certyfikatu cyfrowego będzie dostępna w 2021 r. Nie musisz prosić o certyfikat. Zostaną one dostarczone do 2020 r. Nowym i ponownie certyfikującym konsultantom IBCLC, gdy będą dostępne. IBLCE zaktualizuje Centrum zasobów COVID-19 i wyśle ​​Ci wiadomość e-mail, gdy pojawi się aktualizacja.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się skontaktować z regionalną lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19