Aktualizacja z dnia 4 marca 2022 r.: Certyfikaty września 2021 r.

(Update as of March 4, 2022: September 2021 Certificates — Polish)

Ponieważ ograniczenia COVID znoszą się w wielu częściach świata, a teraz wszystkie certyfikaty z kwietnia/maja 2021 r. zostały opublikowane, trwają przygotowania do wysłania certyfikatów i dowodów tożsamości do kandydatów, którzy certyfikowali/recertyfikowali na egzaminie IBCLC we wrześniu 2021 r. i którzy ponownie certyfikowani przez CERP w 2021 r.

IBLCE przygotowuje się do wysłania drugiej grupy certyfikatów z 2021 r. pocztą tak szybko, jak to możliwe po przeprowadzeniu egzaminu w marcu/kwietniu.

Zmiany w procedurach wysyłania certyfikatów, wymuszone skutkami COVID-19 w 2020 i 2021 roku, doprowadziły do ​​wydłużenia terminu wysyłania certyfikatów. Będziemy nadal publikować aktualizacje dotyczące stanu tych certyfikatów w Centrum zasobów IBLCE COVID-19.

W międzyczasie zachęcamy kandydatów do korzystania z Rejestru publicznego IBCLC, który został zaktualizowany tak, aby obejmował cały rok 2021 certyfikaty i recertyfikacje.

Dziękujemy za cierpliwość — wiemy, że jesteś bardzo dumny ze swojego ogromnego osiągnięcia, a IBLCE pilnie pracuje nad wydaniem certyfikatów uznających Twoje osiągnięcia zgodnie ze zmienionymi protokołami.

← Powrót do strony zasobów COVID-19