AKTUALIZACJA na dzień 14 lipca 2020 r: Nowe informacje na temat opcji egzaminacyjnych IBCLC 2020

Prosimy zapoznać się z nowymi informacjami, które pomogą w podjęciu decyzji o egzaminie IBCLC we wrześniu!

Po pierwsze, należy sprawdzić Opcje egzaminacyjne IBCLC aby uzyskać obowiązujący przegląd opcji i kwestii do rozważenia podczas planowania egzaminu IBCLC w bieżącym roku.

Bardziej szczegółowe informacje na temat przeprowadzania egzaminu IBCLC znajdują się na stronie ośrodka egzaminacyjnego, w tym nowe listy kontrolne i FAQ.

Uwaga: Kandydaci mają możliwość przystąpienia do egzaminu w języku angielskim w domu za pośrednictwem Live Remote Proctoring (LRP). Kandydaci zainteresowani tą opcją mogą znaleźć dodatkowe informacje na ten temat w języku angielskim tutaj.

W najbliższych tygodniach, przez cały lipiec i sierpień, będziemy wysyłać wiadomości e-mail potwierdzające zakwalifikowanie się na egzamin. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami, w celu rozważenia swoich opcji do czasu, gdy zdecydujecie się Państwo na zaplanowanie egzaminu.

Ważna uwaga: prosimy nie kontaktować się z dostawcą usług egzaminacyjnych, dopóki nie otrzymają Państwo od IBLCE wiadomości e-mail potwierdzającej zakwalifikowanie się na egzamin. Skontaktowanie się z dostawcą przed otrzymaniem wiadomości e-mail potwierdzającej zakwalifikowanie się na egzamin może doprowadzić do zamieszania w planowaniu egzaminu. 

W przypadku pytań dotyczących konkretnej sytuacji, na które nie ma odpowiedzi w niniejszym dokumencie, kandydaci mogą skontaktować się obsługującym ich  Oddziałem IBLCE.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19