Aktualizacja z dnia 29 lipca 2022 r.: Zaktualizowany rejestr IBCLC jest już dostępny

(Update as of July 29, 2022: Updated IBCLC Registry Now Available — Polish)

IBLCE Rejestr publiczny został zaktualizowany, aby uwzględnić aktualizacje certyfikacji z zarządzania egzaminami IBCLC z marca/kwietnia 2022 r. i recertyfikację przez CERPs stan na 1 lipca 2022. Dziękujemy wszystkim IBCLC na całym świecie za niesamowite zaangażowanie we wspieranie rodzin karmiących piersią!

Dla IBCLC, którzy muszą zweryfikować swoją certyfikację u swojego pracodawcy lub innych interesariuszy, którzy chcą zweryfikować aktualne IBCLC, zachęcamy do skorzystania z tego zasobu. Dostarczenie swojemu pracodawcy linku do rejestru i numeru poświadczenia (L-#) pozwoli mu samodzielnie zweryfikować Twój certyfikat. Możesz również wydrukować stronę, aby przesłać ją do swojego pracodawcy.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu numeru poświadczenia? Dowiedz się więcej o dostępie do konta w internetowym systemie zarządzania poświadczeniami IBLCE tutaj.


Przypominamy, że oto inne dostępne obecnie metody weryfikacji certyfikacji:

  • Zaloguj się do internetowego systemu zarządzania poświadczeniami IBLCE i zobacz/drukuj swój status certyfikacji w zakładce „Moje poświadczenia”. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  • Prześlij formularz weryfikacji certyfikatu w imieniu swojego pracodawcy lub innej osoby, która potrzebuje weryfikacji Twojego certyfikatu .
  • Skontaktuj się ze swoją lokalizacją IBLCE, aby otrzymać list weryfikujący Twój status certyfikacji IBCLC, który można przekazać stronom trzecim.
  • Skorzystaj z potwierdzenia zdania egzaminacyjnego e-maila wysłanego do Ciebie na początku tego miesiąca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować się z regionalną lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów COVID-19