Aktualizacja z dnia 24 sierpnia 2020 r .: Wiadomość e-mail dotycząca upoważnienia do egzaminu i aktualizacja / wskazówki dotyczące harmonogramu

Prawie wszyscy kandydaci otrzymali e-mail z upoważnieniem do egzaminu, a 73% wszystkich kandydatów z powodzeniem zaplanowało termin egzaminu na wrzesień 2020 r.

Wiemy, że dla niektórych zaplanowanie egzaminu w tym roku będzie trudne, ponieważ mamy do czynienia z globalną pandemią, która skutkuje zamknięciem centrum egzaminacyjnego, aw niektórych przypadkach ograniczonymi terminami spotkań.

Jeśli masz trudności ze znalezieniem spotkania w wybranym centrum egzaminacyjnym / terminie, zalecamy okresowe sprawdzanie. Od 20 sierpnia 2020 r. Dowiedzieliśmy się od naszego dostawcy testów, że nadal dodaje terminy wizyt w centrach egzaminacyjnych na całym świecie, co oznacza, że ​​dostępne terminy egzaminów również ulegają regularnym zmianom.

Tutaj możesz przejrzeć swoje opcje tegorocznego egzaminu. Należy pamiętać, że termin otrzymania pełnego lub częściowego zwrotu środków wkrótce upłynie 31 sierpnia 2020 r.

Będziemy często aktualizować nasze Centrum zasobów COVID-19 o nowe informacje na temat planowania i badania, gdy zbliżamy się do okna egzaminacyjnego. Sprawdzać często!

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19