Aktualizacja z 22 lipca 2022 r.: IBLCE rozpoczyna wysyłanie wiadomości e-mail z upoważnieniem do egzaminu we wrześniu 2022 r.

(Update as of July 22, 2022: IBLCE Begins Sending September 2022 Examination Authorisation Emails — Polish)

IBLCE rozpoczął wysyłanie wiadomości e-mail z upoważnieniami do egzaminów do kandydatów z września 2022 r. i będzie je nadal wysyłać przez cały lipiec i sierpień, dopóki nie otrzymają ich wszyscy zatwierdzeni kandydaci.

Będziemy publikować regularne aktualizacje statusu w Centrum zasobów IBLCE COVID-19 na temat autoryzacji e-maile i harmonogram.

E-mail autoryzacyjny zawiera ważne informacje potrzebne do zaplanowania egzaminu. Prosimy nie planować wizyty na badanie przed otrzymaniem tej wiadomości, ponieważ dostawca testów nie będzie mógł umówić się na wizytę bez tych informacji.

Pamiętaj, że możesz sprawdzić Panel kandydatów do egzaminów IBCLC we wrześniu 2022, aby uzyskać aktualne informacje o postępach w planowaniu egzaminów i ważnych terminach.

Możesz przystąpić do egzaminu IBCLC z września 2022 r., udając się do centrum testowego lub poprzez zdalne monitorowanie na żywo w języku angielskim (ponieważ jest to jedyny język oferowany obecnie przez zewnętrznego dostawcę testów) ze swojego domu. Masz również dostępne inne opcje finansowe. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz na stronie internetowej IBLCE, aby móc podjąć najwłaściwszą dla siebie decyzję w swoich wyjątkowych okolicznościach.

Centra testowe

Masz możliwość przystąpienia do egzaminu w ośrodku egzaminacyjnym, który dostarcza komputer do egzaminu. W tym dynamicznym czasie procedury testowania obowiązujące w centrach testowych Prometric mogą ulec zmianie. Proszę sprawdzić stronę internetową Prometric i Centrum zasobów COVID-19 regularnie, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje dotyczące testowania w 2022 r. Ponadto bardzo ważne jest, aby przejrzeć ta lista ośrodków testowych, które mają określone wymagania związane z COVID-19.

Należy pamiętać, że IBLCE nadal wymaga noszenia masek przez egzaminowanych podczas zdawania egzaminu IBCLC w ośrodkach egzaminacyjnych.

Pamiętaj, że ze względu na płynność i różne lokalne warunki i ograniczenia, miejsca siedzące mogą być trudne w niektórych obszarach. Jeśli masz trudności z zaplanowaniem, zachęcamy do regularnego sprawdzania, ponieważ dostępne terminy mogą ulec zmianie. Dziękujemy za cierpliwość, ponieważ nadal analizujemy te okoliczności.

W przypadku obszarów regionalnych lub geograficznych, w których nie ma ośrodka egzaminacyjnego lub ograniczonej pojemności ośrodka egzaminacyjnego, w zależności od liczby kandydatów IBCLC, IBLCE pracuje nad ułatwieniem dodatkowych lokalizacji zarządzania testami, znanych jako „witryny wyskakujące”. Więcej informacji na temat dostępności żądanych witryn będzie wkrótce dostępnych.

Aby dowiedzieć się więcej o doświadczeniu centrum egzaminacyjnego, zapoznaj się z informacjami na temat podejścia do egzaminu w centrum egzaminacyjnym na stronie internetowej IBLCE oraz na stronie internetowej Prometric.

Zdalne monitorowanie na żywo (LRP)

IBLCE ponownie zaoferuje LRP w języku angielskim we wrześniu 2022 r., aby zapewnić, tam gdzie to możliwe, większe opcje. Pamiętaj jednak, że istnieją kilka rzeczy do rozważenia przy ustalaniu, czy ta metoda jest odpowiednia dla Ciebie.

Aby dowiedzieć się więcej i ustalić, czy ta opcja może być dla Ciebie odpowiednia, zapoznaj się z informacjami LRP na stronie IBLCE oraz na stronie Prometric i wypełnij system sprawdzenie gotowości na komputerze, którego użyłbyś do testowania za pośrednictwem LRP.

Opcje finansowe dostępne dla Ciebie

IBLCE rozumie, że jest to płynne środowisko i opracowało zasady, które pozwalają podejmować właściwe decyzje w Twojej sytuacji osobistej.

Jeśli przystąpienie do egzaminu IBCLC nie jest dla Ciebie możliwe we wrześniu, istnieją opcje zarówno dla kandydatów recertyfikujących, jak i wstępnych, aby odroczyć przyszły egzamin lub wycofać się w celu uzyskania pełnego lub częściowego zwrotu pieniędzy. Swoje opcje finansowe znajdziesz tutaj.

Uważnie pamiętaj, że termin złożenia wniosku o częściowy lub pełny zwrot pieniędzy w przypadku udokumentowanych nadzwyczajnych okoliczności to 19 sierpnia 2022 r.

Jeśli masz pytania dotyczące swojej konkretnej sytuacji, skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która Ci służy.

← Powrót do strony zasobów COVID-19