Aktualizacja z 4 lutego 2021 r .: Aktualizacja certyfikatów i kart identyfikacyjnych 2020 IBCLC

Update as of February 4, 2021: 2020 IBCLC Certificates and ID Cards Status Update (Polish)

W grudniu 2020 r. IBLCE poinformowało w zaktualizowanym serwisie IBLCE COVID-19 Resource Center, a także e-mailem kandydatów do egzaminów, że istnieje kilka opcji weryfikacji certyfikatu i że aktywnie badamy opcje certyfikatów, które zostaną wydane w tym roku. Rozumiemy, że niektórzy mają obawy dotyczące opóźnienia i zmian w certyfikatach IBCLC i dowodach osobistych od 2020 r. Doceniamy to, że ma to ogromne znaczenie.

Jeśli potrzebujesz weryfikacji TERAZ, obecnie dostępnych jest kilka opcji opisanych poniżej. IBLCE zapewni wszystkim IBCLC, którzy certyfikowali lub ponownie certyfikowali w 2020 r., Certyfikat IBCLC, gdy będzie to wykonalne. IBLCE opublikował na często zadawane pytania, dlaczego nie było to możliwe w 2020 roku. Wiedząc, jak to jest ważne, będziemy regularnie informować o postępach w tym zakresie.

Naszym celem jest zapewnienie wygodnego zestawu opcji weryfikacji certyfikacji, które zwiększają wartość dla konsultantów IBCLC, a jednocześnie są bezpieczne. Do tej pory IBLCE pracował nad szybkim dostarczaniem wyników egzaminów online, w tym raportem wyników online i stroną statusu certyfikacji, w naszym nowym internetowym systemie zarządzania poświadczeniami, a także nad ulepszeniem publicznego rejestru IBCLC, tak aby był aktualizowany w czasie rzeczywistym. . Będziemy nadal wprowadzać nowe opcje, gdy będą dostępne.

Jakie opcje weryfikacji są dostępne TERAZ?

Możesz:

  • korzystać z publicznego rejestru IBCLC, który można zapisać jako plik PDF lub wydrukować, klikając prawym przyciskiem myszy na ekranie
  • i / lub skontaktuj się z lokalizacją IBLCE w celu uzyskania konkretnego listu cyfrowego.

Jakie są dostępne opcje weryfikacji?

W nadchodzących tygodniach IBLCE przekaże osobom, które pomyślnie zdały egzamin IBCLC w 2020 roku, oficjalny e-mail potwierdzający ich certyfikację. Może to zaspokoić pewne potrzeby weryfikacyjne.

Jak zauważono w niedawnej aktualizacji Centrum zasobów IBLCE COVID-19, IBLCE bada opcje certyfikatów cyfrowych i kart identyfikacyjnych, w tym te, które można wydrukować. Oczekuje się, że jeśli będzie to możliwe do wdrożenia na całym świecie, ta nowa metoda weryfikacji będzie dostępna w 2021 r. Ponieważ IBCLC jest globalnym poświadczeniem dostępnym w 17 konkretnych językach, IBLCE dokłada należytej staranności, aby upewnić się, czy ta opcja będzie dostępna we wszystkich 17 językach.

Certyfikaty cyfrowe ułatwiają interesariuszom weryfikację poświadczeń i obejmują możliwość udostępniania ich za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ten format umożliwia dostęp do własnego certyfikatu i dowodu osobistego na smartfonie i online.

IBLCE aktywnie pracuje nad dodaniem możliwości wyszukiwania według nazwy do rejestru publicznego i będzie dostarczać bardziej szczegółowe aktualizacje, gdy będą dostępne.

Dlaczego nie jest to natychmiast dostępne?

IBLCE dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci te dodatkowe opcje weryfikacji certyfikacji, ale tego typu projekty – zwłaszcza podczas pandemii – wymagają czasu. Oto kilka ważnych czynników, które rozważa IBLCE:

  • Bezpieczeństwo: każde rozwiązanie musi być bezpieczne, aby zapewnić autentyczność używanego uwierzytelnienia IBCLC. Jest to ważne, aby chronić integralność Twojego poświadczenia.
  • Globalny zasięg: rozwiązanie dostępne w 17 językach IBLCE i dostępne na całym świecie.
  • Zapewnienie jakości: IBLCE nie był w stanie wysłać certyfikatów w 2020 r. Po ustaleniu, że niezbędne zapewnienie jakości i logistyka nie były zgodne z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia w zakresie ochrony członków zespołu IBLCE i powiązanych dostawców przed COVID-19, a IBLCE pozostaje zaangażowana w jakość Zapewnienie jakości (QA). Zapewnienie jakości rozwiązania cyfrowego może zostać przeprowadzone przez członków zespołu IBLCE w obecnych okolicznościach, ale nadal wymaga to czasu. Szczególnie podczas wprowadzania nowych produktów chcemy mieć pewność, że działają one zgodnie z oczekiwaniami.
  • Zrównoważony rozwój: certyfikaty cyfrowe oferują wiele korzyści dla konsultantów IBCLC, a także solidne funkcje bezpieczeństwa chroniące poświadczenia. IBLCE poszukuje długoterminowego partnera, który zapewni rozwiązanie w zakresie certyfikatów cyfrowych, które będzie spełniać potrzeby konsultantów IBCLC w nadchodzących latach.

Będziemy Cię informować, gdy pojawią się nowe opcje i gdy będziemy osiągać etapy na drodze do naszego celu, jakim jest zapewnienie cyfrowych certyfikatów i dowodów osobistych. Kontynuuj sprawdzanie Centrum zasobów COVID-19 i naszej strony internetowej, aby uzyskać dodatkowe aktualizacje.

Dziękujemy za cierpliwość i elastyczność, ponieważ pracujemy nad udostępnieniem tych nowych opcji. Skontaktuj się z lokalizacją IBLCE, która służy Ci, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w sprawie konkretnego pytania dotyczącego weryfikacji certyfikatu.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek praca, którą wykonujesz, wspierająca rodziny karmiące piersią, jest tak ważna. Dziękuję Ci.

← Powrót do Centrum zasobów COVID-19